44=09-08-2018: Fietsen met Josina

9 augustus 2018 14:36 Gepubliceerd door

 

Vanwege het verwachte slechte weer, waren er een paar afmeldingen voor deze fietstocht. Klokslag 10 uur vertrokken wij vanaf De Slotjes in westelijke richting. Onder leiding van Josina fietsten wij, langs mooie binnenwegen via Den Hout, Made en Helkant, naar onze eerste stop bij Restaurant Onze Kerk in Hooge Zwaluwe. Hier werden wij getrakteerd op koffie/thee met een overheerlijke Onze Kerk Koek. Na deze stop fietsten wij verder naar Lage Zwaluwe, waarna wij onderlangs de dijk richting Gat van den Ham reden.  Wij volgden het mooie fietspad langs het Gat van den Ham en belandden via via aan de rand van Hooge Zwaluwe, waar wij op een
plek in de luwte onze lunch gebruikten. Ondanks de dreigende lucht, hielden wij het nog steeds droog. Na deze stop reden wij via Helkant naar Made en daar, precies in het centrum van Made, kregen wij een forse regenbui, maar gelukkig was er vlakbij een mooie schuilgelegenheid. Na zo’n 10 minuten stopte de regen en reden wij, de meesten nu met regenkleding aan, via Den Hout naar Oosterhout. In Den Hout namen wij al afscheid van de Houtenaren. Met de overige deelnemers sloten wij de rit (ca 45 km lang!) af, met nog een gezellige nazit bij Brasserie Woods. Een leuke afsluiting van een tocht, waarbij de weergoden ons gunstig gezind waren.

Categorie: